Menu zvolené stránky/sekce

Celková navigace

Obsah zvolené stránky

Gymnázium Palackého 191/1

Zpět na výchozí polohu

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - ZRUŠENÍ LYŽAŘSKÉHO KURZU - 2. ROČNÍK

19.01.2017 | Kategorie: Obecné | Zaslal: webmaster

Vážení rodiče,

z důvodu epidemie střevní chřipky na horské chatě Bára jsme nuceni zrušit lyžařský kurz tříd 2.A a 2.B. Je nám to velmi líto, pokusíme se zajistit náhradní termín (pravděpodobně v polovině března). Děti dostanou potvrzení o zrušení kurzu, aby ho případně mohly využít v půjčovnách lyžařského vybavení. Plné znění zprávy z ubytovacího zařízení najdete níže.

Děkujeme za pochopení.Vážené paní profesorky,

Musím Vás bohužel informovat o důležitém hygienickém opatření, ke kterému jsme donuceni ač velmi neradi přistoupit.

Nastala nám po několika letech úplně úžasná zima.  Ale v minulých dvou turnusech lyžařských výcviků nám někdo přivezl na hotel jednodenní střevní virus, který se lavinovitě šíří ve skupinách a postupně si ho prodělali téměř všichni zúčastnění na obou lyžařských kurzech. Nepomůže ani vystřídání turnusu, protože je zřejmě krátká doba, aby virus vymřel či se zcela zlikvidoval. I přes maximální hygienu a neustálé používání zdravotnické dezinfekce se nám tato jednodenní střevní chřipka v kolektivech šíří.  Na hotelu a především u skupin dochází k velmi těsnému kontaktu všech osob a virus se potom r ychle přenáší.

Je tedy více než pravděpodobné, že by se situace opakovala i ve vašem turnusu a zničila by Vám tak probíhající lyžařský kurz.

Potřebujeme toto šíření zastavit. I na doporučení hygieny se pokusíme virus zastavit přerušením provozu na 1 týden, ve kterém opět zcela vydezinfikujeme všechny plochy a prostory hotelu a budeme doufat, že za týden nepřijede nikdo nakažený.

Vám proto nabízíme dvě možné varianty.

1)      Vrácení záloh za zrušený turnus

2)      Nabídku nového termínu od 19.3.2017 (sněhové podmínky zcela jistě dovolí kvalitní průběh i v tomto termínu)

Jsme z této situace velmi nešťastni. Zcela nám to likviduje jinak sněhově úžasnou zimní sezónu. Ale nemůžeme si dovolit, aby i Váš turnus byl ve znamení střevní viróz.

 

Návrat

Ředitelka školy:
RNDr. Jana Pospíšilová
Zástupce ředitele:
Mgr. Radomír Holan
Adresa:
Palackého 191/1
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 321 515
sekretariat@g8mb.cz

g8mb.cz