Suplování:   Pátek 22.6.2018 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.B

E

E

E

E

E

E

E

E

E

E

6.A

           

jiný

     

7.A

E

E

E

E

E

E

E

E

E

E

8.A

M

M

M

M

M

M

M

M

M

M

8.B

M

M

M

M

M

M

M

M

M

M

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

HERRMANN Martin

Vn

Vn

..

Vk

Pr

....

-

-

-

-

CHLADOVÁ Lenka

-

....

Vn

Vn

Fr

..

-

-

-

-

KADEŘÁBKOVÁ Veronika

..

Pr

..

....

-

-

-

-

-

KÁROVÁ Hana

....

..

....

..

Ko

....

-

-

-

-

KRICHEBAUEROVÁ Jana

           

Hn

     

ODLOŽILÍKOVÁ Michaela

Pr

....

....

Ko

-

..

..

-

-

-

RYCHTAŘÍKOVÁ Jana

Kn

..

Pr

....

-

Ko

Ho

-

-

-

STRÁNSKÁ Eva

....

Kn

Ko

..

..

..

-

-

-

-

VAŇKOVÁ Eva

Ry

....

Kn

....

-

-

-

-

-

-

VÁŇOVÁ Petra

       

Fr

..

       

VINÁRKOVÁ Květuše

Pr

-

Pr

Ry

Ry

Ho

-

-

-

-

ŽALUDOVÁ Lubislava

..

Hj

....

..

..

..

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

9

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

Změny v rozvrzích učitelů:

BÍMOVÁ Iva

4.hod

spojeno (Ka)

MAT

5.A (ANJ1)

(4)

 
 

4.hod

změna

MAT

5.A (ANJ)

(4)

 
 

před 4. hodinou dohled Dozor hřiště

 
 

před 5. hodinou dohled Dozor 2. patro

 

FRONKOVÁ Lucie

5.hod

supl. (Chl)

MAT

6.B (ANJ)

(7)

 
 

5.hod

spojeno (Vn)

MAT

6.B (ANJ1)

(7)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Exkurze

 

před 6. hodinou dohled Dozor hřiště

 

HANIBALOVÁ Petra

před 3. hodinou dohled Dozor 1. patro

 
 

před 6., 7. hodinou dohled Dozor 2. patro

 

HENDRYCHOVÁ Alena

7.hod

Dozor v jídelně

 

HOJKA Václav

2.hod

supl. (Ža)

GEL

5.B

(30)

 
 

2.hod

odpadá

GEG

7.A

 

Exkurze

HOLAN Radomír

5.hod

odpadá

MAT

7.A

 

Exkurze

 

6.hod

Dozor 1. a 2. patro

 
 

7.hod

Dozor 1. a 2. patro

 

JÁGROVÁ Dana

před 5. hodinou dohled Dozor hřiště

 
 

před 4. hodinou dohled Dozor 1. patro

 

KAŠPAROVÁ Jana

před 3. hodinou dohled Dozor hřiště

 

KNÍŽKOVÁ Ladislava

1.hod

supl. (Rt)

MAT

3.A

(28)

 
 

1.hod

odpadá

MAT

8.B

 

Maturity

 

2.hod

supl. (St)

MAT

4.A

(17)

 
 

2.hod

odpadá

MAT

8.B (ANJ)

 

Maturity

 

3.hod

supl. (Va)

MAT

4.A

(17)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

8.A

 

Maturity

KOTLABA Radek

3.hod

supl. (St)

DEJ

7.B

(3)

 
 

3.hod

odpadá

ČJL

3.B

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Od)

DEJ

4.A (ŠPJ)+

(16)

 
 

4.hod

odpadá

SVS

8.B (SVSb)+

 

Maturity

 

5.hod

supl. (Kr)

DEJ

1.B

(12)

 
 

5.hod

odpadá

SVS

8.A (SVSb)+

 

Maturity

 

6.hod

supl. (Rt)

ČJL

1.A (ANJ1)

(15)

 
 

6.hod

odpadá

ČJL

3.B

 

Exkurze

 

před 5. hodinou dohled Dozor 1. patro

 

MATĚJŮ Jakub

6.hod

změna

ANJ

1.A (ANJ)

(14)

 
 

7.hod

odpadá

ANJ1

6.A (ANJ1)

 

jiný důvod

 

před 6. hodinou dohled Dozor 1. patro

 

OBRÁZKOVÁ Jitka

před 7. hodinou dohled Dozor 1. patro

 

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

1.hod

spojeno (Vi)

ANJ

5.A (RUJ)+

(16)

 
 

1.hod

supl. (Od)

ANJ

5.A (ŠPJ)+

(16)

 
 

1.hod

odpadá

ANJ

7.A (ANJ1)

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (Ka)

ANJ1

4.B (ANJ1)

(19)

 
 

2.hod

odpadá

ANJ1

8.B (ANJ1)

 

Maturity

 

3.hod

supl. (Rt)

ANJ

6.B (FRJ)+

(7)

 
 

3.hod

spojeno (Vi)

ANJ

6.B (RUJ)+

(7)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

7.A (ANJ1)

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (He)

ANJ

6.A

(27)

 
 

7.hod

odpadá

ANJ

6.A (ANJ)

 

jiný důvod

RYGEROVÁ Jiřina

1.hod

supl. (Va)

ZSV

7.B

(3)

 
 

1.hod

odpadá

ZSV

8.A

 

Maturity

 

4.hod

supl. (Vi)

ZSV

6.A

(27)

 
 

4.hod

odpadá

SVS

8.B (SVSa)+

 

Maturity

 

5.hod

supl. (Vi)

ZSV

5.B

(30)

 
 

5.hod

odpadá

SVS

8.A (SVSa)+

 

Maturity

VANĚK Jakub

4.hod

supl. (He)

ZMP

3.A

(28)

 
 

4.hod

odpadá

ZMP

3.B

 

Exkurze

VÁŇOVÁ Petra

1.hod

spojeno (He)

VYV

1.B (ANJ)

(6)

 
 

1.hod

změna

VYV

1.B (ANJ1)

(6)

 
 

2.hod

spojeno (He)

VYV

1.B (ANJ)

(6)

 
 

2.hod

změna

VYV

1.B (ANJ1)

(6)

 
 

3.hod

spojeno (Chl)

VYV

1.A (ANJ)

(6)

 
 

3.hod

změna

VYV

1.A (ANJ1)

(6)

 
 

4.hod

spojeno (Chl)

VYV

1.A (ANJ)

(6)

 
 

4.hod

změna

VYV

1.A (ANJ1)

(6)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

VYV

ANJ

(6)

spojí

VÁŇOVÁ Petra

(Chl)

 

3.hod

VYV

ANJ1

(6)

změna

VÁŇOVÁ Petra

 
 

4.hod

VYV

ANJ

(6)

spojí

VÁŇOVÁ Petra

(Chl)

 

4.hod

VYV

ANJ1

(6)

změna

VÁŇOVÁ Petra

 
 

6.hod

ANJ

ANJ

(14)

změna

MATĚJŮ Jakub

 
 

6.hod

ČJL

ANJ1

(15)

supluje

KOTLABA Radek

(Rt)

1.B

1.hod

VYV

ANJ

(6)

spojí

VÁŇOVÁ Petra

(He)

 

1.hod

VYV

ANJ1

(6)

změna

VÁŇOVÁ Petra

 
 

2.hod

VYV

ANJ

(6)

spojí

VÁŇOVÁ Petra

(He)

 

2.hod

VYV

ANJ1

(6)

změna

VÁŇOVÁ Petra

 
 

5.hod

DEJ

 

(12)

supluje

KOTLABA Radek

(Kr)

2.A

6.hod

ŠPJ

ŠPJA

 

odpadá

 

(Od)

2.B

7.hod

ŠPJ

ŠPJB

 

odpadá

 

(Od)

3.A

1.hod

MAT

 

(28)

supluje

KNÍŽKOVÁ Ladislava

(Rt)

 

4.hod

ZMP

 

(28)

supluje

VANĚK Jakub

(He)

3.B

1.- 10. hod Exkurze

4.A

2.hod

MAT

 

(17)

supluje

KNÍŽKOVÁ Ladislava

(St)

 

3.hod

MAT

 

(17)

supluje

KNÍŽKOVÁ Ladislava

(Va)

 

4.hod

DEJ

ŠPJ

(16)

supluje

KOTLABA Radek

(Od)

4.B

2.hod

ANJ1

ANJ1

(19)

supluje

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

(Ka)

 

4.hod

DEJ

ŠPJ

(16)

supluje

KOTLABA Radek

(Od)

5.A

1.hod

ANJ

RUJ

(16)

spojí

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

(Vi)

 

1.hod

ANJ

ŠPJ

(16)

supluje

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

(Od)

 

4.hod

MAT

ANJ1

(4)

spojí

BÍMOVÁ Iva

(Ka)

 

4.hod

MAT

ANJ

(4)

změna

BÍMOVÁ Iva

 

5.B

1.hod

ANJ

RUJ

(16)

spojí

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

(Vi)

 

1.hod

ANJ

ŠPJ

(16)

supluje

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

(Od)

 

2.hod

GEL

 

(30)

supluje

HOJKA Václav

(Ža)

 

5.hod

ZSV

 

(30)

supluje

RYGEROVÁ Jiřina

(Vi)

6.A

3.hod

ANJ

FRJ

(7)

supluje

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

(Rt)

 

3.hod

ANJ

RUJ

(7)

spojí

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

(Vi)

 

4.hod

ZSV

 

(27)

supluje

RYGEROVÁ Jiřina

(Vi)

 

5.hod

ANJ

 

(27)

supluje

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

(He)

 

7. hod jiný důvod

6.B

3.hod

ANJ

FRJ

(7)

supluje

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

(Rt)

 

3.hod

ANJ

RUJ

(7)

spojí

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

(Vi)

 

5.hod

MAT

ANJ

(7)

supluje

FRONKOVÁ Lucie

(Chl)

 

5.hod

MAT

ANJ1

(7)

spojí

FRONKOVÁ Lucie

(Vn)

 

6.hod

HUV

ANJ1

 

odpadá

 

(Chl)

 

6.hod

VYV

ANJ

 

odpadá

 

(Vn)

7.A

1.- 10. hod Exkurze

7.B

1.hod

ZSV

 

(3)

supluje

RYGEROVÁ Jiřina

(Va)

 

3.hod

DEJ

 

(3)

supluje

KOTLABA Radek

(St)

 

6.hod

CHE

   

odpadá

 

(St)

8.A

1.- 10. hod Maturity

8.B

1.- 10. hod Maturity

 

Zpracováno v systému Bakaláři